اخبار

مدیر برق بندرخمیر در شورای اداری مطرح کرد: تامین برق 200 مشترک مسکن مهرورزان

IMG-20190716-WA0070.jpg

مدیر برق شهرستان بندرخمیر از تامین برق مسکن مهر ورزان این شهرستان خبرداد.

محسن مرادی در نشست شورای اداری بندرخمیر با اعلام این خبر گفت:برای تامین برق مسکن مهرورزان سه دستگاه پست زمینی احداث شده است که 200 مشترک مهرورزان را پوشش خواهد داد.

وی در ادامه با اشاره به فصل تابستان و نحوه مصرف برق توسط شهروندان اظهار داشت:با توجه به شروع فصل گرم سال واستفاده از سیستم‌های سرمازا، شاهد افزایش چشمگیر بار شبكه سراسری برق به ویژه در این فصل هستیم كه رعایت توصیه‌ های مدیریت مصرف، كمك شایانی به كاهش میزان مصرف و پیك بار شبكه برق خواهد كرد.

مدیر برق شهرستان خمیر همچنین گفت: دستگاه های اداری سهم قابل توجهی در مدیریت مصرف برق در تابستان دارند و با انجام راهكارهای ساده می توان مصرف برق در دستگاه های اداری را كاهش داد لذا همكاری این ادارات ضروری است.

 مرادی همچنین حذف کاغذی قبض برق را یادآور شد و بیان نمود: با هدف ارائه خدمات الکترونیک و غیرحضوری به مشترکان این شرکت و در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک، صدور قبوض کاغذی برق حذف می شود.

وی افزود:مشتركین می توانند با مراجعه به سایت www.hedc.co.ir و وارد كردن شماره هشت رقمی اشتراك برق خود ،سوابق مصرف و پرداختی های خود را دریافت نمایند.


درج نظر

آخرین بروزآوری: 1398/6/2

آماراخبار

  • بازدید شما 4
  • بازدید امروز 12
  • بازدید ماه 245
  • بازدید سال 45030
  • بازدید کل 202458

جستجو در اخبار