اخبار

بازسازی شبکه برق آسیب دیده بشاگرد

برق رسانی به روستاها.jpg

 

مدیر برق شهرستان بشاگرد گفت: بر اثر بارندگی چند روز اخیر در شهرستان بشاگرد به شبکه و تاسیسات برق خساراتی وارد شد که تمام آسیب ها رفع و پایداری شبکه به حالت قبل بازگشت.

محمد امین ذاکری افزود: بارش شدید باران و بروز صاعقه باعث شکستن 17 پایه شبکه فشار متوسط و ضعیف و سوختن 10 ترانسفوراتور بر اثر صاعقه شد. ضمن اینکه بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها باعث خرابی جاده ها و مسدود شدن مسیر دسترسی به برخی روستاها شد که عملیات اصلاح شبکه آسیب دیده را با تاخیر مواجه ساخت. صعب العبور بودن مسیر دسترسی به روستاها بر اثر مسدود شدن جاده ها نیز موجب شد رفع خاموشی برخی مناطق با تاخیر صورت گیرد. وی ادامه داد: با این وجود و با تلاش کارکنان اتفاقات مدیریت برق بشاگرد شبکه های آسیب دیده اصلاح و ترانسفورماتورها نیز تعویض شدند.

ذاکری اضافه کرد: اصلاح شبکه و تعویض پایه های آسیب دیده مستلزم داشتن جاده دسترسی مناسب جهت تردد وسایل نقلیه سنگین مانند جرقیل است که متاسفانه به دلیل خرابی جاده ها تردد خودروهای سنگین به سختی امکان پذیر بود.

مدیر برق بشاگرد اظهار داشت: خاموشی های ناشی از سوختن تراس ها نیز در سریعترین زمان ممکن برطرف و شبکه به حالت پایدار بازگشت.

ذاکری با قدردانی از حمایت های فرماندار بشاگرد، گفت: با حمایت و پیگیری فرماندار این شهرستان همه امکانات برای رفع خاموشی برخی روستاها بسیج تامین شدند و برق روستاهای آسیب دیده در کوتاه ترین زمان وصل شد.


درج نظر

آخرین بروزآوری: 1398/6/2

آماراخبار

  • بازدید شما 6
  • بازدید امروز 14
  • بازدید ماه 247
  • بازدید سال 45032
  • بازدید کل 202460

جستجو در اخبار