بیانیه سطح توافق خدمات

پورتال شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان، خدماتی نظیر دسترسی به خدمات دولت الکترونیک در حوزه برق ، دسترسی به سامانه های مختلف ،نظیر سامانه کنترل و نظارت پیمانکاران ، سامانه برق خورشیدی ،سامانه نظام جامع پیشنهادات و غیره را ارائه می دهد . و همچنین خدمات متنوعي در قالب خدمات الکترونيكي در منو ميز خدمت الكترونيك فراهم شده است.

همچنین شهروندان مي توانند از از طريق  بخش نظر سنجی و ثبت پرسش، پرشهای متداول خود را ارسال نمایند و همچنین با ثبت شکایات خود ، انتقادات و شکایات خود را به سازمان ارسال نمايند.کلیه درخواستهای واصله به‌صورت مکانیزه به واحدهای تخصصی ذيربط ارسال و پاسخ در سامانه درج میشود. شهروندان می‌توانند با استفاده از کد رهگیری پاسخ خود را دریافت نمایند.

تارنمای این شرکت  به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.همچنین تلاش خواهد شد هرگونه نقص فنی رخ داده در حداقل زمان برطرف شده و تارنمای شرکت به حالت عادی بازگردد.

شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان، متعهد می شود که اطلاعات خصوصی مراجعه کنندگان را محرمانه نگهداری نموده و اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌هاي الکترونيکي را در اختیار عموم قرار ندهد.