اخبار

نماینده هسته گزینش توانیر در شرکت توزیع برق هرمزگان معرفی شد

 

در آیینی با حضور قربانی مدیرکل هسته گزینش شرکت توانیر، نماینده هسته گزینش شرکت توزیع برق هرمزگان معرفی شد. در این آیین مهندس امید توسلی به عنوان نماینده هسته گزینش منصوب شد.

مدیرکل هسته گزینش شرکت توانیر در این نشست گفت: پس از استقلال شرکت های توزیع برق، هسته گزینش همچنان بصورت مشترک در شرکت های برق منطقه ای و توزیع  برق فعالیت می کرد که با رایزنی صورت گرفته و موافقت مدیرعامل شرکت توانیر، هسته گزینش بصورت مستقل در شرکت های توزیع برق تشکیل شد.

قربانی افزود: هسته گزینش برای نخستین بار در کشور با فرمان امام خمینی در سال 61 تاسیس و در سال 75 قانون هسته گزینش بصورت رسمی به دولت ابلاغ شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق نیز در این آیین گفت: هر سازمانی برای رسیدن به اهداف خود اولویت های خاصی در انتخاب نیروی انسانی در نظر می گیرد که این اولویت ها در هر سازمان برعهده هسته گزینش قرار داده شده است. مهندس هاجر عبدی افزود: سازمانها برای گزینش کارکنان از معیارهای خاصی پیروی می کنند تا نیروهای آنها مطابق با خطی مشی و استراتژی سازمان فعالیت کنند. باتوجه به اهمیت گزینش در شرکت توزیع برق، قرار شد شرکت های توزیع برق کشور هسته گزینش مستقل داشته باشند.

در پایان این نشست مهندس امید توسلی به عنوان نماینده جدید هسته گزینش شرکت توانیر در شرکت توزیع برق  هرمزگان منصوب شد.


درج نظر